Ciepłomierze, wodomierze - DELTA TERMSpecjalizujemy się w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu rozliczeń oraz pomiarów wody i ciepła. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników oraz współpracujących z nami specjalistów sprawiają, że oprócz dystrybucji profesjonalnych wodomierzy i ciepłomierzy, zajmujemy się również usługami legalizacyjnymi. Naszym Klientom oferujemy tylko niezawodne urządzenia najbardziej cenionych w branży marek. Dokładamy wszelkich starań, by zarówno dostawy urządzeń pomiarowych, jak i weryfikacja metrologiczna specjalistycznego sprzętu były gwarantem rzetelnej i terminowej realizacji zleceń.

Zapewniamy, ze dzięki prezentowanym wodomierzom i ciepłomierzom będą się mogli Państwo cieszyć niezawodnym i długotrwałym działaniem tego specjalistycznego sprzętu. Możliwość wykonania precyzyjnego pomiaru oraz odporność na zanieczyszczenia magnetyczne w wodzie sprawiają, że oferowany asortyment doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych.

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz sprawdzonych materiałów w wodomierzach oraz ciepłomierzach jest gwarancją wygodnego i funkcjonalnego używania. Dzięki kompleksowo realizowanym usługom z zakresu montażu i demontażu zalegalizowanego sprzętu nasza firma może poszczycić się współpracą z wieloma Klientami prywatnymi, a także specjalistycznymi przedsiębiorstwami z Warszawy, Torunia, Bydgoszczy, Płocka, Łodzi i innych polskich miast. Zapewniamy, ze wszystkie polecane ciepłomierze i wodomierze spełniają wymogi i normy, zawarte w ustawach o sposobach ich produkcji oraz zasadach działania. Każda wykonywana wymiana baterii zasilającej lub zerowanie przeliczników elektronicznych jest odzwierciedleniem naszej staranności oraz dbałości o najmniejsze szczegóły.

Dysponujemy nie tylko profesjonalnymi ciepłomierzami i wodomierzami, ale także czujnikami temperatury oraz radiowymi i kablowymi systemami zdalnego odczytu. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale z chęcią nawiążemy współpracę z Klientami z innych miast. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom, dotyczącym sprawnie i szybko świadczonym wtórnym usługom legalizacyjnym.

W 2022 roku odświeżyliśmy działalność naszej spółki pod nazwą DELTA TERM Sp. z o.o. działającą na podstawie wpisu do KRS nr 0000282824 z siedzibą w Warszawie 00-712, ul. Bluszczańska 68/U3, REGON 870590031, NIP 8791995873